Autobaterie do Ford S-Max

Ford S-Max je rodinné MPV, které známá automobilka prodává na evropských trzích už od roku 2006. I u nás se dobře prodává a tak ho na silnicích určitě často potkáte.  Je příbuzný s Fordem Galaxy, ale snaží se oproti němu nebýt jenom nudným rodinným vozidlem.

Autobaterie do Ford S-Max

Benzinové varianty automobilu Ford S-Max používají nejčastěji autobaterie 60Ah, diesely potom autobaterie 77Ah a autobaterie 80 Ah.

Ford S-Max Facelift front 20100926

Ford S-Max

Ford S-Max je středně velké MPV (víceúčelové vozidlo) od americké automobilky Ford, které nabízí kombinaci sportovního vzhledu, prostorného interiéru a špičkové technologie. Byl představen poprvé v roce 2006 a od té doby prošel několika aktualizacemi a vylepšeními. S-Max je známý svým dynamickým designem, který odlišuje tento model od tradičních rodinných vozidel. Jeho charakteristická karoserie spojuje elegantní linie s praktickým využitím prostoru.

V interiéru Fordu S-Max najdeme flexibilní uspořádání sedadel a výkonné technologické prvky, což činí tento model vhodným pro rodiny i pro ty, kteří ocení kombinaci prostornosti a pohodlí. Různé dostupné motory, včetně ekonomických dieselů a benzinových verzí, nabízejí širokou škálu výkonu a spotřeby paliva. S-Max se také může pochlubit pokročilými bezpečnostními funkcemi a moderními infotainmentovými možnostmi. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a stylové MPV s prvky sportovního provedení.