Autobaterie do Fiat Cinquecento

Fiat Cinquecento je malý třídvéřový osobní vůz, který známý italský výrobce v Evropě nabízel v letech 1991 – 1998. Je navržený hlavně do městského provozu a jeho hlavním posláním bylo plnit funkci druhého vozu v rodině.

Vůz se po celou dobu vyráběl v polském závodě automobilky. Jeho nástupcem se potom stal vůz Seicento.

Autobaterie do Fiat Cinquecento

Vozy Fiat Cinquecento používají běžně autobaterie 40Ah a autobaterie 44Ah.
Fiat Cinquecento front 20080214

Fiat Cinquecento

Fiat Cinquecento, italský kapesní automobil, představuje ikonu kompaktního a stylového designu. Vyrobený od roku 1991 do roku 1998, tento malý hatchback se rychle stal oblíbeným vozem v městském prostředí díky své obratnosti, úspornosti a přívětivému vzhledu. S kompaktními rozměry a obratným řízením je Cinquecento ideálním společníkem pro proplouvání úzkými uličkami a hledání parkovacího místa v rušných městských prostředích.

Interiér Fiatu Cinquecento je překvapivě prostorný pro jeho velikost, s dostatkem místa pro posádku a zavazadla. Ovládací prvky jsou intuitivní a ergonomicky umístěné, což usnadňuje ovládání vozidla. I když je malý, Cinquecento se může pochlubit překvapivě pohodlným posezením a dostatečným vnitřním prostorem. S různými možnostmi výbavy a stylovým designem interiéru si řidiči mohou přizpůsobit svůj Cinquecento svým individuálním preferencím a potřebám.